Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/archwwa/ftp/dsl.waw.pl/wp-content/themes/forceful-lite/functions.php on line 73
Eliminacje diecezjalne do XIV Mistrzostw Polski LSO o puchar KNC – wyniki! | Duszpasterstwo Służby Liturgicznej Archidiecezji Warszawskiej
29315285_1987494541511913_7810765148695560192_o
Aktualności, Piłka nożna halowa, Sport

Eliminacje diecezjalne do XIV Mistrzostw Polski LSO o puchar KNC – wyniki!

77

W sobotę, 2 marca 2019 roku, w godzinach: od 9.00 do 17.00, na hali sportowej w Ośrodku Sportowym „Hawajska” przy ul. Dereniowej 48 na Ursynowie odbyły się eliminacje diecezjalne do XIV Mistrzostw Polski Liturgicznej Służby Ołtarza w piłce nożnej halowej o puchar KNC („Króluj nam Chryste”). Organizatorami tegorocznych eliminacji byli ministranci i lektorzy z parafii Świętego Krzyża w Warszawie przy Krakowskim Przedmieściu, parafii Świętego Tomasza Apostoła w Warszawie na Ursynowie oraz Duszpasterstwo Służby Liturgicznej Archidiecezji Warszawskiej.

Do eliminacji zgłosiło się 11 parafii w trzech kategoriach wiekowych: podstawówka (kl. 1-6) – ministranci, podstawówka (kl. 7-8) i kl. 3 gimnazjum – lektorzy młodsi oraz szkoła średnia i studenci – lektorzy starsi. W sumie udział wzięło 20 drużyn, ponad 150 osób. Drużyny we wszystkich kategoriach wiekowych grały w systemie pucharowym, czyli podziału na grupy. Atmosfera sportowa była świetna! Każdy mecz był pełen emocji, bo często była to walka o wszystko. W sumie rozegrano 27 meczy, a strzelono 107 goli! Kibice dopisali! Wygrali najlepsi: 

- kategoria ministranci: drużyna z parafii Świętego Tomasza Apostoła z Warszawy – Ursynowa

- kategoria lektorzy młodsi: drużyna z parafii Świętego Tomasza Apostoła z Warszawy – Ursynowa

- kategoria lektorzy starsi: drużyna z parafii Św. Józefa Oblubieńca z Pruszkowa.

Finały odbędą się w Sochaczewie i Skierniewicach 1 i 2 maja br. Wszystkim dziękujemy za wspaniałą rozgrywkę i do zobaczenia za rok w jeszcze większym gronie!

Zdjęcia:

Czytania na każdy dzień (Rok B, I)

Oznacz swoją wspólnotę na mapie Archidiecezji Warszawskiej