Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/archwwa/ftp/dsl.waw.pl/wp-content/themes/forceful-lite/functions.php on line 73
#wakacje2015dslaw – czyli wspólne zdjęcie z wyjazdu | Duszpasterstwo Służby Liturgicznej Archidiecezji Warszawskiej
wakacje2015dslaw
Sport

#wakacje2015dslaw – czyli wspólne zdjęcie z wyjazdu

145

Rok szkolny się zakończył. Liczymy, że ministranci otrzymali błogosławieństwo po roku formacji.  Podczas wakacji letnich wiele parafii organizuje wyjazdy w różne części Polski (i nie tylko) dla dzieci i młodzieży.  Podobnie jak zimą chcielibyśmy stworzyć wspólne zdjęcie ministrantów, lektorów i osób śpiewających w scholi tym razem z wakacyjnego wyjazdu.

Z ferii zimowych otrzymaliśmy tylko 4 zdjęcia (http://dsl.waw.pl/2015/02/ferie-2015-wspolne-zdjecie/), teraz liczymy, że będzie ich więcej. Pokażcie gdzie wasze wspólnoty spędzają wakacje - pochwalcie się, aby zachęcić kolejne grupy do organizacji wyjazdów.

Czekamy na zdjęcia grupowe, mogą być one bardzo oryginalne, charakterystyczne, z momentów najbardziej zapamiętanych  przez uczestników.

Jak przesłać? Na skrzynkę mailową sport@dsl.waw.pl w temacie wpisując „WAKACJE2015″. W treści dodajcie z jakiej jesteście parafii i gdzie wyjechaliście, a jeśli wasz wyjazd nie był stacjonarny, to napiszcie gdzie robiliście zdjęcie.

Jeżeli umieszczacie wasze zdjęcia z obozu letniego ze wspólnotą na Facebooku, niezależnie czy jesteście na nich sami czy w grupie, to wrzucajcie je z hashtagiem #wakacje2015dslaw. Sprawdzajcie na bieżąco oznaczenie i zaglądajcie co robią wspólnoty na wakacjach.

Życzymy Wam mile spędzonych wakacji w gronie przyjaciół, z doskonałą pogodą oraz mnóstwa twórczości na chwałę Pana!

Czytania na każdy dzień (Rok B, I)

Oznacz swoją wspólnotę na mapie Archidiecezji Warszawskiej