Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/archwwa/ftp/dsl.waw.pl/wp-content/themes/forceful-lite/functions.php on line 73
Dzień Jedności Służby Liturgicznej Archidiecezji Warszawskiej | Duszpasterstwo Służby Liturgicznej Archidiecezji Warszawskiej
sw krzyz wawa
Aktualności

Dzień Jedności Służby Liturgicznej Archidiecezji Warszawskiej

203

ZAPROSZENIE

Liturgiczna Służba Ołtarza Parafii Świętego Krzyża w Warszawie ma zaszczyt zaprosić Lektorów, Ministrantów i Kandydatów wraz ze swoimi Księżmi-Opiekunami do udziału w Dniu Jedności Liturgicznej Służby Ołtarza Archidiecezji Warszawskiej, który odbędzie się 25 listopada 2017 roku w Bazylice Świętego Krzyża w Warszawie.

Plan spotkania – 25 listopada – sobota

10.00 – Przywitanie

10.30 – Msza św. z asystą (górny kościół)

11.30 – Koncert ze świadectwem Full Power Spirit (dolny kościół)

12.30 – Świadectwo i występ księdza breakdance’owca ks. Janka Prackiego (dolny kościół)

13.00 – Posiłek (sala św. Wincentego)

Zgłoszenia

Warunkiem uczestniczenia w spotkaniu jest zgłoszenie liczby osób do ks. Damiana Wyżkiewicza CM na adres: damianwyzkiewicz@gmail.com lub nr tel. 667990919 oraz wpłacenie opłaty 10 zł od osoby. Zgłoszenia prosimy kierować najpóźniej do 22 listopada.

W czasie Mszy świętej ministrantów i lektorów obowiązuje strój liturgiczny. Nie dotyczy kandydatów. Osoby chętne do służenia w asyście proszone są o kontakt.

Czytania na każdy dzień (Rok B, I)

Oznacz swoją wspólnotę na mapie Archidiecezji Warszawskiej