Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/archwwa/ftp/dsl.waw.pl/wp-content/themes/forceful-lite/functions.php on line 73
Eliminacje diecezjalne do Mistrzostw Polski LSO w piłce nożnej halowej o puchar KNC 2018 | Duszpasterstwo Służby Liturgicznej Archidiecezji Warszawskiej
29315285_1987494541511913_7810765148695560192_o
Aktualności

Eliminacje diecezjalne do Mistrzostw Polski LSO w piłce nożnej halowej o puchar KNC 2018

212

W sobotę, 17 marca 2018 roku, w godzinach: od 13.00 do 17.00, na hali sportowej w Ośrodku Sportowym Solec odbyły się po kilku latach przerwy eliminacje diecezjalne do Mistrzostw Polski Liturgicznej Służby Ołtarza w piłce nożnej halowej o puchar KNC („Króluj nam Chryste”). Organizatorem tegorocznych eliminacji była Liturgiczna Służba Ołtarza parafii Świętego Krzyża w Warszawie przy Krakowskim Przedmieściu.

Do eliminacji zgłosiło się 7 parafii w trzech kategoriach wiekowych: podstawówka – ministranci, gimnazjum – lektorzy młodsi oraz szkoła średnia i studenci – lektorzy starsi. W sumie udział wzięło 13 drużyn. W kategorii ministrantów drużyny grały w systemie „każda z każdą” i zwycięzca został wyłoniony po bilansie bramkowym. Drużyny w kategorii lektorów grały w systemie pucharowym, czyli podziału na grupy. Atmosfera sportowa była świetna! Każdy mecz był pełen emocji, bo często była to walka o wszystko. Kibice dopisali! Wygrali najlepsi: 

- kategoria ministranci: drużyna z parafii M.B. Królowej Polski z Warszawy – Marymontu

- kategoria lektorzy młodsi: drużyna z parafii M.B. Ostrobramskiej z Warszawy – Bemowa

- kategoria lektorzy starsi: drużyna z parafii Św. Józefa Oblubieńca z Pruszkowa oraz drużyna z parafii N.M.P. Matki Miłosierdza z Warszawy – Stegny (dzika karta).

Wszystkim dziękujemy za wspaniałą rozgrywkę i do zobaczenia za rok w jeszcze większym gronie!

>> ZDJĘCIA Z WYDARZENIA >> https://drive.google.com/drive/folders/1QesOEovXuWQ2FgpfD1-DODqvStBIFe9R

 

Czytania na każdy dzień (Rok B, I)

Oznacz swoją wspólnotę na mapie Archidiecezji Warszawskiej